SLUŽBY


Potřebujete fotografie čistě technické a řemeslné, jindy atmosférické, výtvarně zajímavé a zábavné? Rádi vám ukážeme, že zvládneme obojí. Naše široká nabídka fotoslužeb zahrnuje vše, od fotografií architektury přes portrét až po makro detaily produktů. Co ale platí vždy: Fotografie nesmí nudit.

MÁME ŠKOLY

MILUJEME KONCEPT

JSME PRECIZNÍ

O naši odbornost nemějte obavu. Jsme profesionální fotografové s diplomem z Univerzity Tomáše Bati, obor reklamní fotografie.
 
Rádi o svojí práci přemýšlíme. Cvakání záběrů bez záměru se snažíme vyhnout. Každému projektu chceme vtiskonut myšlenku.
 
Raději 5 dokonalých fotek než 30 polovičatých. Očekávejte pouze perfektní výsledky bez kompromisů. Máme vybavení i zkušenosti.

 

Fotografie architektury

Chcete vašim potencionálním klientům usnadnit volbu, kam zajít s přáteli večer posedět nebo kde se ubytovat v létě na dovolené? Nechejte si svůj podnik dobře vyfotografovat a pozorujte nárůst poptávky.


Fotografie interiérů

Máme k dispozici rozsáhlý mobilní světelný park. Nezáleží na tom, zda potřebujete zachytit exteriér či interiér, díky našim světlům získají vaše fotografie požadovanou atmosféru. Vše má své přednosti, jsme proto samozřejmě schopni fotit jak na digitální, tak na analogové médium.


 

Fotografie jídel

Při fotografování jídel tvoří nejméně polovinu celkového dojmu samotné aranžmá. I sebechutnější jídlo připravené opravdovým mistrem potřebuje styl. Máme možnost pro vás zajistit služby profesionálního food stylisty, který dokonale ví, jaká aranž pokrmu nejvíce sluší.
 
 

Fotografie nápojů

Fotografování jídla či nápojů je obecně považováno za jedno z technicky nejnáročnějších. Člověku se při pohledu na snímky musí doslova sbíhat sliny. Dobrá fotografie prostě nápoj prodá. 

Produktové fotografie

Který produkt zvolí člověk vybírající si třeba z katalogu obuvi? Velmi pravděpodobně ten, který bude vypadat nejpřitažlivěji. A to je přesně úkol produktové fotografie. Zajistíme, aby vaše výrobky vypadaly opravdu dobře.


 
 
 

Portrétní fotografie

Portréty mají zvláštní nádech. Žádné jiné fotografie nejsou tak osobní. Cit fotografa je v tomto případě velmi důležitý. Nechejte si nafotit portrét, který nebudete muset schovávat v šuplíku.