REFERENCE


Focení nás prostě baví a věříme, že je to na našich fotkách vidět. Do našeho portfolia stále příbývají nové projekty. Zde jsme pro vás vybrali ty nejzajímavější a nejpestřejší, abyste si mohli udělat sami obrázek o tom, jaké výsledky má naše práce.

IQ Landia (2014)

Pro nově vzniklé centrum populární vědy v Liberci jsme fotografovali kompletní realizaci s cílem zachytit supermoderní, vědecko-technický ráz celého objektu i prezentované expozice.

           

Hotel Park Inn (2014)

Pro luxusní pražský hotel jsme vytvořili komplexní fotografickou prezentaci nabízených služeb. Od zachycení hotelových apartmánů přes portréty vedení hotelu až po fotografie jídel místní restaurace.

        

My Food Market (2014)

Tento kamenný obchod a eshop s kvalitními potravinami si od nás nechal připravit fotografie kompozic z nabízených surovin pro jednotlivé kategorie eshopu. Dále jsme zde realizovali portréty dodavatelů surovin. Také jsme tomuto obchodu pomohli vybavit jejich vlastní fotoateliér pro vytváření snímků do eshopu a vyškolili jsme k tomuto účelu personál.

       

Unistav (2013)

Pro tuto významnou stavební společnost jsme zachytili již několik jejich staveb pro kompletní prezentaci. Zde vidíte ukázku ze souboru fotografií hotelu Miura v Čeladné a rekonstrukce nemocnice v Novém Městě na Moravě. 

          

Kniha: Bydlení uprostřed zahrad (2013)

Na této odborné publikaci o Masarykově čtvrti v Brně jsme spolupracovali s prof. Janem Sedlákem a grafickým studiem PUXdesign. Publikace mapuje přibližně tři desítky významných objektů v této architektonicky významné lokalitě a obsahuje velké množství dosud nepublikovaných fotografií.

   

Kniha: Slavné pošty Čech, Moravy a Slezska (Foibos, 2013)

Pro publikaci Slavné pošty Čech, Moravy a Slezska, která mapuje 85 poštovních budov v 78 městech, jsme v průběhu několikaměsíční práce vytvořili veškerý fotografický materiál.

     

Cafe restaurant U Zvonu (2013)

   

Parfumerie Fann (2013)

S touto parfumérií spolupracujeme od roku 2012 a dodáváme jí imageové fotografie parfémů, ať už pro reklamu do časopisů, či na polep firemních automobilů.

     

K4 (2012)

Pro tuto stavební a developerskou společnost jsem nafotografovali několik jejich realizací. Zde vidíte Fakultní Nemocnici Plzeň - Onkologie, Galerii Vaňkovka a rezidenci Erasmus.

       

Nábytek Husička (2012)

Této nábytkářské firmě jsme dodali materiál k výrobě obsáhlého katalogu jejího kompletního sortimentu.

     

Term (2011- dosud)

S tímto předním dodavatelem obuvi spolupracujeme od roku 2011 a od té doby jsme pro ně připravili fotografické podklady pro celou řadu bilboardů, katalogů, webových stránek atd.

  

Ignas Tour (2010-dosud)

Pro tuto významnou italskou cestovní kancelář jsme připravili fotografické podklady pro webové stránky a katalogy více než 150 hotelů po celé Itálii.

      

Fish and Sushi restaurant Koishi (2009)